o blogu

Założenie jest takie by ten blog był nowoczesną formą zeszytu z przepisami oraz karteczkami z przeróżnymi  uwagami i zapiskami do tychże przepisów, które zawsze się gdzieś gubią, zapodziewają i znikają. Taki wirtualny przepiśnik z cennymi radami, z którego oprócz mnie będzie mógł skorzystać każdy kto tu trafi :)

Wraz z każdym nowym przepisem będą się tu również pojawiać amatorskie zdjęcia mojego autorstwa przedstawiające przygotowane przeze mnie w głównej mierze desery, co jednak nie wyklucza możliwości pojawienia się tu innych potraw. Lecz jak sama nazwa bloga wskazuje będą to raczej ciasta, ciasteczka i inne słodkości, czyli to czego przyrządzanie sprawia mi największą przyjemność i frajdę.


Nie zgadzam się na kopiowanie i wykorzystywanie moich autorskich zdjęć w internecie lub publikacjach drukowanych, bez mojej zgody (Ustawa z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

3 komentarze:

 1. Witaj,

  Nominowałam Twój blog do Liebster Blog Award, szczegóły na moim blogu: http://spoldzielniaposilkowa.wordpress.com/2014/03/04/ostatkowe-oponki-bez-maki-i-liebster-blog-awards/

  Pozdrawiamy,
  Spółdzielnia Posiłkowa

  OdpowiedzUsuń
 2. świetne przepisy ... i muzyka... dzięki ! Graszka

  OdpowiedzUsuń